Enomak otomatik kapı ve kepenk sistmleri'ne hoşgeldiniz...

Panjur Sistemleri

Şu anda buradasınız: AnasayfaPanjur sistemleri

Yıllardan beri mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri günümüzde artık şekil değiştirmekte, yalnızca güvenlik değil aynı zamanda dekorasyon destekli de kullanılmaktadır. Çeşitli mimari detaylara uygun olarak kullanılan kepenklerin yaşadığı en büyük değişim hiç kuşkusuz motorlu ve uzaktan kumandalı oluşudur. Alüminyum Kepenk sistemleri uygulanacak alanın gereğine uygun olarak farklı örtü yüksekliğine ve şekillere sahip kepenk profilleri kullanarak hem güvenliği hem de estetiği ön planda tutarak çağdaş çözümler sunar. Alüminyum Kepenk sistemleri rulo şeklinde toplanarak mekandan istifade sağlar.


Profiller alüminyum poliüretanlı yada alüminyum çekme profil olarak tercih edilebilir. Kepenk sistemini oluşturan profillerden ALÜMİNYUM POLİÜRETANLI PROFİLLER, Rool-Forming teknolojisi ile profillerin kıvrılması esnasında içine enjekte eden poliüreten sayesinde yüksek ölçüde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Özel boyalı olarak yurt dışından ithal edildiğinden değişik mevsim koşullarından etkilenmez.




  • otomatik panjur ankara

    Panjur Sistemleri

  • otomatik panjur ankara

    Panjur Sistemleri

Hakkımızda

Enomak olarak otomasyon sektöründe yeni bir hava ve güven ortamı oluşturmayı ve sattığımız ürünler ile talep sahiplerini memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz

Kepenk tamiri

Fotoselli kapı Teknik Servisi

Bahçe kapısı teknik servisi

Garaj kapısı teknik servisi

Kollu bariyer teknik servisi

İletişim Bilgileri

+90 312 332 32 68

info@kepenktamiriankara.com

+90 545 445 06 06

Ağaçişleri 21. Cad. 1409. Sk. No: 15 Ostim / ANKARA

© Copyright 2015 ENOMAK OTOMATİK KEPENK VE KAPI SİSTEMLERİ